Lactoferina in materii fecale?

Boli intestinale Deficit vitamina D Constipatia si diareea copilului Anemia asociata cu deficit de fier
+1
Vezi toate grupurile

Postata de chucky1409 cu 3 ani in urma.

Buna seara ! Bebelusei mele de 6 luni, i-a ieșit pozitivă lactoferina in materiile fecale, 142 mai exact. Ma puteți ajuta cu un răspuns pe întelesul meu,sa ma liniștesc pana ajung la un medic? Specific ca a ieșit negativ calprotectina și hemoragiile oculte.
Mulțumesc mult !!

Raspunsuri (2)

Utilizator11623831431

acum 2 ani

Buna ziua! Am facut si noi analizele pentru calproteina si hemoragii oculte si au iesit bine rezultatele. Asteptam rezultatul la analiza lactoferina. Ce va zis doctorul referitor la rezultatul analizei lactoferina? Va multimesc mult!

Utilizator11709969800

acum o luna

Bună ziua !!! Sunt într.o situație similara ca a dvs, ce v.a spus doctorul?