intestin

Boli intestinale

Postata de rdr1302 cu 12 ani in urma.

Buna ziua , este prima oara cand apelez la forumuri de genu dar sunt putin speriat , am 20 de ani si am avut un scaun cu sange . De la ce sa fie pentru ca sincer nu stiu ce sa fac? Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Pena

acum 12 ani

Poate te-ai constipat si nu ai avut scaun zilnic. Este posibil sa fi facut o fisura anala sau sa ai hemoroizi interiori. Cauta pe Google ''''fisura anala'''' si/sau ''''hemoroizi''''.

Medic Epuran

acum 12 ani

Utilizatorul Pena v-a oferit un răspuns foarte bun. Dacă la următoarele scaune va continua această sângerare ar fi indicat să consultaţi un medic.