intepaturi abdominale

Boli intestinale

Postata de constantin286 cu 11 ani in urma.

Buna seara.simt intepaturi in abdomen in locuri diferite.stanga, dreapta,sub coasta si in stanga si in dreapta la intervale neregulate.am facut ecografie si analize.mi a iesit helicobacter pylori prezent si fiere lenesa.am urmat schema ptr helicobacter si ptr fiere dar persista acele intepaturi si o usoara senzatie de arsura pe limba.am consultat medicul de familie si un medic internist. cui sa ma adresez?

Raspunsuri (5)

DrCliniPlus

acum 11 ani

Buna ziua,
La Centrul Medical Cliniplus (www.cliniplus.ro) se fac determinari complexe ale tulburarilor de digestie. pentru mai multe informatii va rugam accesati site-ul sau contactati personalul pentru o programare

burja iudifta

acum 10 ani

buna.va rog sa imi spuneti ce poate sa fie de 4 luni am ca niste dureri mai bine zis intepaturi langa buric si la ambele coaste .si nod in gat si intepaturi in anus.miam facut tot felul de analize dar nimica ?uni medici a spus ca am tulburari intestinale dar eu nu cred....

MembruDesktop1569229798

acum 3 ani

buna. Si eu am la fel intepaturi in abdomen , zi de zi fara sa ma lase macar un pic. Am facut tot felul de analize si nu stie nimeni nimic. medici mai p***a decat la noi nu mai vedeti cat traiti. as vrea sa stiu daca ati aflat de la ce pot fi acele intepaturi si dureri? eu nu mai stiu unde sa merg si cati bani sa mai cheltuiesc.

Ana

acum un an

Și eu mă confrunt cu aceeași problemă!

Florin

acum un an

Ai viermisori? Cum ai rezolvat?