in legatura cu scaunul intestinal

Boli intestinale

Postata de IULY cu 15 ani in urma.

Buna ziua.De vreo 4 ani am o problema foarte incomoda: de fiecare data cand merg la WC scaunul meu are un miros foarte puternic si urat(in special scaunul de seara)si de asemenea si gazele intestinale miros la fel.Vreau sa va spun ca am luat tot felul de produse Colon Cleanse si Colonix si degeaba. Nu cred ca e normal acest lucru de aceea va rog sa imi spuneti ce parere aveti si ce as putea sa fac.Va multumesc mult.

Raspunsuri (2)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Ati facut o serie de analize sa vedeti daca totul e ok?

Daniela Lavinia

acum 15 ani

http://www.youtube.com/watch?v=O94SyQAgRdU&feature=channel_page