HEMOROIZI INTERNI

Boli intestinale

Postata de marilena livia cu 10 ani in urma.

Buna ziua de mai multe luni simt o durere de burta in partea stg. Acum 1 luna am avut o sangerare discreta dupa scaun ,astazi in timpul scaunului am avut o durere puetrnica si cand m-am sters era sange rosu,am ramas cu o durere .Mentionez ca acum vreo 3ani am facut o colonoscopie si mi s-a spus ca am un hemorid intern pt care nu am facut tratament

Raspunsuri (2)

Dr. Imre

acum 10 ani

Va recomand in primul rand sa consultati un specialist, deoarece s-ar putea ca aceasta sangerare sa fie cauzat de acel hemoroid, dar va trebui sa excludeti si alte cauze. Daca se diagnosticul va fi de boala hemoroidala, atunci veti putea fi tratat cu Detralex 3x2 si Hemorzon.

marilena livia

acum 10 ani

multumesc mult