eruptie suspecta de paraziti

Boli intestinale

Postata de MariaPuiuAna cu 11 ani in urma.

fetitei mele de 4 ani i-a esit niste pete maronii pe corp care se exfoliaza,dar numai pe corp ,nu pe membre.medicul a zis ca e dermatita si mi-a prescris tratament cu lop***ad 0,1 dar mi-azis cineva ca ar putea fi din cauza parazitilor.are ceva simptome de;constipatie,dureri de burta,de dinti ,miros neplacut in cavit.bucala ,nervozitate.,POFTA MARE DE DULCE.nu stiu ce sa cred.am nevoie de un sfat

Raspunsuri (1)

Aduta

acum 11 ani

Dupa parerea mea, aceste simptome sunt provocate de paraziti. Si copii meu au avut tenie si tot asa simptome aveau. In plus ei simteau ceva ca li se misca in burtica, aveau senzatie de mancarime, si dureri de cap destul de dese. Toate problemele au trecut dupa ce am citit cartea Dr. Huldei Clark. Cu ajutorul cartii am descoperit un tratament extraordinar format din tinctura de nuca neagra, pelin si cuisoare. In Romania se gasesc produsele originale, sa nu le cumperi din plafar ca nu sunt bune deloc. Mai multe informatii poti gasi pe situl ***.ro