Dureri de stomac de 2 saptamani si nu semne ca s-ar opri?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11573649562 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am 32 ani barbat,si de 2 sapt am dureri de stomac.am facut 2 ecografii,endoscopie analize de doua ori si de sange si scaun si urina si am avut si o depresie ca nu imi mai trece,toata lumea inclusiv medicii imi spun ca ma doare de la stress.analizele toate sunt bune.ajutor

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Stresul-si-sindromul-de-oboseala-cronica/stresul-si-efectele-lui-nocive-asupra-digestiei_13021

Utilizator11573649562

acum 4 ani

Am fost la control inclusiv la pshiolog,iau tratament cu depresia mi-am revenit dar am in continuare dureri de stomac,orice medicament de stomac as lua nu is face efect.daca a mai trecut cineva prin asa ceva sa te doara stomacul 2 sapt astept sa imi dea un sfat cu a scapat.multumesc