Dureri de burta

Boli intestinale

Postata de mx1989 cu 10 ani in urma.

Hristor a Inviat in primul rand,va scriu pentru ca am nevoie de o parere,sunt pe tratament cu Metadona de 4 ani de zile in care nu am avut nici o recidiva,dar burta,ma supara tare de vreun an de zile,am evitat sa ma duc la doctor de frica mai mult,am ajuns odata la urgente si majoritatea doctoriilor isi dadeau coate cand le spuneam ca sunt pe tratamentul asta,pana la urma m-am decis sa ma duc la doctorul meu de familie,dar se pare ca acesta pana pe 14 nu este la lucru,se simte rau.Problema este in felul urmator,de cele mai multe ori cam la 1 ora 2 dupa ce ma trezesc incepe o durere de burta incredibila care ma obliga practic sa ma duc la toaleta unde am un scaun,neformat am inteles ca se numeste cu usturimi extrem de dureroase,in accelasi timp am si o senzatie de urinare si o usturime,asta a inceput de vreo luna,am crezut ca este o infectie urinara dar am facut analizele la Sf Ioan cele care se fac la urgente si se pare ca nu am o infectie urinara,toate analizele la sange sunt bune in afara de cea care reprezinta o infectie in corp spusese doctorul care a crezut ca am o enterocolita,deoarece am avut si un scaun diareeic in acea zi.Am luat tratament cu antibiotice nici o ameliolare,sa fie constipatia pe care o iei automat cand ai un tratament narcotic o problema ? Sa se traga toate astea de la constipatie ? Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Diana Mihai

acum 10 ani

Prezenta parazitilor din organism poate fi o cauza care a provocat aceste simptome. Ai facut vreodata o cura de detoxifiere si deparazitare? Teoretic ar trebui ca cel putin de doua ori pe an fiecare om sa urmeze cate o cura de detoxifiere si deparazitare. Iti recomand pachetul Hulda Clark format din tinctura de nuca neagra americana, pelin si cuisoare. La ora actuala, este cel mai puternic tratament pentru eliminarea parazitilor localizati in organism.

Fiftyz

acum 10 ani

Un articol despre Dr. Clark (care se pare ca nu e altceva decat o ESCROACA): http://www.cancertreatmentwatch.org/victims/ponzanelli.shtml