dureri abdominale si sangerari

Boli intestinale

Postata de ana_g cu 12 ani in urma.

ma doare foarte puternic in partea stanga sub coaste, am greturi si scaune cu sange, am fost la urgenta si in urma ecografului si a testelor de sange au zis k nu am nimic,mi-au administrat calmante care si-au facut efectul doar 3 ore, de atunci si pana acum sunt doar 14 ore,in care am luat de 4 ori ibuprofen, ce pot sa fac ca sa nu ma mai doara?

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Mergi si la un medic gastroenterolog,pt o consultatie,eventual si o colonoscopie..

Medic Epuran

acum 12 ani

Urmaţi sfatul utilizatorului Iuli şi ţineţi cont de faptul că hemoragiile reprezintă situaţii de urgenţă