Dureri abdomen

Boli intestinale

Postata de catalin123123 cu 11 ani in urma.

Salut.As dori sa stiu de ce ma doar in partea stanga, de jos a abdomenului.Am fost la doctor in urma cu 2 luni si mi`a zis ca e posibil sa am infectie urinara.Am luat tratament si nu e asta.Simtomele sunt:durere aproape permanenta in acel loc pungi de aer ,cand apas acolo incepe sa devina zgomotos stomacul cand fac efort fizic ( aleg circa 5-10 min) ma doare puternic.Am facut analize de urina si scaun si nimic.Am facut si ecografie si nimic doar ca am un rinichi putin mai mare ca celalalt,dar medicul a zis ca nu e ceva anormal.Sper sa ma pute`ti ajuta ,va multumesc anticipat!!!Amintesc ca am aceasta senzatie de 3 luni.

Raspunsuri (2)

Spetsnaz

acum 11 ani

Sa stii ca si pe mine ma doare dar cu intreruperi si nu e balonare deloc, e jenant si putin dureros ca si cum ceva mar arde in zona dupa 5 zile de tratament daca nu da roade merg la control medical iar.

Stundentmed

acum 10 ani

Hei , ai incercat sa faci o urocultura?