Durerei Abdominale in partea stanga

Boli intestinale

Postata de sebastian17alexandra cu 11 ani in urma.

Buna ziua , ieri am avut o durere ingrozitoare in partea stanga , sub intestine . Nu am mai putut sa merg pe un interval de 20 de minute . Astazi mi sa intamplat la fel dar pe o perioada mai scurta de timp . Si cateodata ma doare si spatele. Ce credeti ca ar putea fi ?
Am 17 ani . Nu mi sa mai intamplat pana acum.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Posibil o colica renala...pentru aceasta este bine sa efectuati un set de analize, o ecografie abdominala si un sumar de urina.

sebastian17alexandra

acum 10 ani

Multumesc mult !