Durere în capul pieptului

Boli intestinale

Postata de adelina334 cu 10 ani in urma.

Bună ziua!
De când eram mică am avut nişte dureri ciudate în capul pieptului. În ultimele luni au devenit din ce în ce mai dese. Durerile ţin de la 5 până la 10 minute, dar pot dura şi o noapte întreagă. De asemenea se prelungesc din capul pieptului până în stomac şi respir din ce în ce mai greu în acele momente.
Ar trebui să-mi fac griji?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati medicul de familie pentru inceput,

Dragos

acum 10 ani

Buna ziua,

LA MULTI ANI ! Un An Nou cat mai bun !
Am avut ceva similar, am facut investigatii medicale la inima care au iesit perfect.
de la un soc psihic, muschii nu se mai relaxau. Am rezolvat problema prin : gimnastica zilnica, plimbari pe jos, eliminare toxine si cresterea circulatiei limfatice, activarea energiei din interior.. cu mare bucurie va transmit ce am facut, rugam sa ne indicati telefonul dvs si orasul la email [email protected]