durere in partea dreapta

Boli intestinale

Postata de yasmin90 cu 13 ani in urma.

De cateva luni am frecvent o durere in partea dreapta langa buric, zona care doare la apasare.Sunt balonata si am gaze intestinale.ce ar pute fi ? multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

oana

acum 13 ani

Buna,

Ar putea fi vorba despre apendicita; simptomatologia este foarte asemanatoare!
Ai cumva si stari de greata?
Mergi de urgenta la medic!

Adrienne

acum 13 ani

Poate fi o problema de tranzit intestinal. Un gastroenterolog sigur va pune un diagnostic si va prescrie un tratament.

yrynel ALx

acum 12 ani

si eu am sintomele astea de foarte mult timp am fost la doctor si miau spus ca am apendicita neconceputa si a trecut aproape 2 ani si tot ma dore nu stiu ce sa mai fac ma doare de 6 ani asa

Elena Damaschin

acum un an

Cu ce ai tratat că așa are sora mea și nu poate merge