disperare

Boli intestinale

Postata de catalin091 cu 12 ani in urma.

se poate ca din cauza fisurilor anale sau hemoroizilor sa am gaze necontrolate,am facut tot felul de analize si colonoscopie.nu stiu din ce cauza am aceasta problema.oare sa consult si un neurolog?cind intru undeva unde este multa lume deja simt ca am gaze,sau cind incerc sa stau jos,ce sa mai fac va rog recomandatim ceva

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ati precizat ca ati facut colonoscopie. acest lucru inseamna ca ati fost la medicul gastroenterolog pentru aceasta problema, si banuiesc ca ati primit si un diagnostic, si cel mai probabil si un tratament. ne-ati putea scrie mai multe detalii despre aceste lucruri? ce alte investigatii ati mai facut pana acum, ce rezultate vi s-au dat la acestea, ce tratament vi s-a prescris si cu ce rezultate, ce alte boli mai aveti si ce tratamente urmati?

va urez o zi buna

catalin091

acum 12 ani

la colonoscopie a aratat ca colonul este normal si nu mi-a dat nici un tratament