digestie/palpitatii

Boli intestinale

Postata de irina252 cu 13 ani in urma.

buna ziua,

am si eu o problema...sunt mai mereu balonata, dupa ce mananc incep sa am palpitatii si imi bate inima nebuneste...daca stau linistita in 30 min - o ora imi revin incet incet dar acest lucru imi afecetaza relatiile si activitatile zilnice

de cate ori mananc mi se umfla burta, simt nevoia s aragai ca sa ma eliberez, respir greu si uneori imi bate inima f repede (acum 3 zile aveam un puls de 122 batai/min).....

aveti idee ce poate fii? la inima nu am nimic....eco abdobinal a iesit ok...doar fierea putin marita
poate fi pe sistem nervos? uneori iau cate jumatate de tableta de distonocalm si ma simt mai bine

poate ma ajutati cu niste sfatir/ tratamente daca v-ati intlnit cu asa ceva pana acum

multumesc frumos

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 13 ani

Mergeti la un gastro-enterolog

popescu

acum 10 ani

faceti analize la ficat (GamaGt)