diaree cu mucus

Boli intestinale

Postata de Bună în februarie 27 am avut ciclu și în martie nu acum în 2 aprilie mia venit ce se pote întapla cu 7 ani in urma.

buna ziua, sotul meu se confrunta cu o diaree f urit mirositoare de aproximativ 4-5 ani, are cam 4-8 scaune pe zi, doar mucus, am facut examen coproparazitologic si nimic deosebit, ce analize sau examen se mai poate face in acest sens. este o situatie f urita ptr ca mai trebuie sa si munceasca si are mereu tendinta sa mearga la toaleta fara sa faca nimic, ce-i asta? si ce s-a facem?

Raspunsuri (1)

Utilizator11552491733

acum 5 ani

Testul pentru helicobacteria