De ce ma trezesc diminetile le la 4-5-6 cu stari de lesin din cauza durerii de stimac(in varful pieptului la bifurcatia coastelor)?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11545900444 cu 5 ani in urma.

In urma cu câteva luni ma trezeam dimineața cu durere de stomac asociata cu cea de foame, mâncam și totul era ok. Acum sa agravat ma trezesc din somn in noapte cu senzația de lesin cauzată de durerea de stomac. Beau putina apa și simt ca și cum mi s-ar dezlipi stomacul, un pic un pic parca ma ajuta sa ma pot ridica din pat, dar nu este suficient pana nu mănânc. Menționez ca mănânc nu țin diete, nu am ținut niciodată. Am făcut ecografie și la ECO nu sa văzut nimic. Nu pot sa fac alte investigații deoarece am aflat ca sunt însărcinată in 9saptamani. Acum cu sarcina pare a fi tot mai rău, dureri tot mai mari. Nu pot sa știu ce boala am și cum se poate trata:((((
Ajutor!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cum-sa-te-ingrijesti-in-sarcina/sarcina-confruntarea-cu-disconfortul-produs-de-sarcina_1120