cum te refaci dupa gastroenterocolita cu rotavirus si gastroenterocolita cu epec

Boli intestinale

Postata de gabriel05 cu 12 ani in urma.

copilul meu dupa gastroenterocolita cu rotavirus si epec are un scaun pe zi dar cu firicele de sange maronii nu proaspat.ce credeti ca se intampla?

Raspunsuri (1)

madalina

acum 11 ani

eu am fost internata cu copii pt gastroenterocolita cu rotavirus iar acolo un baietel facea caca cu sange si i-a spus ca are dezinterie si l-a bagat pe antibiotic5 zile.