cum sa ameliorez problema?

Boli intestinale Colita Boala Crohn Tulburari gastro-intestinale Proctita ulcerativa
+2
Vezi toate grupurile

Postata de membru341115 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! acum vreo trei luni in urma aveam dureri in partea stanga sub coaste si gust amar in gura , am fost la medic mi-a dat sa fac analize la sange si o ecografie. Analizele au iesit toate bune ,iar la eco acel doctor mi-a spus ca am multe gaze intestinale. Am mers cu rezultatele la medicul meu de familie ,acesta mi-a spus ca nu am nimic , totul este normal si nici la eco nu mi-a spus nimic. eu in schimb am baut ceai de chimen am auzit a este bun pt gaze intestinale. situatia s-a imbunatatit, in schimb acuma de vreo trei zile am aceeleas simtome gust amar si dureri in partea stanga sub coaste, daca ati avea un sfat , sunt tare ingrijorata , iar in medicul de fam nu mai prea am incredere. Va multumesc !!!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/semne-care-arata-existenta-problemelor-cu-fierea_16004