Cum pot ameliora înțepăturile de stomac ?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11604876395 cu 3 ani in urma.

Buna ziua Ma numesc Jessica si as vrea din tot sufletul sa primesc un sfat .
De 3 zile am niste înțepături in stomac ,burta nu pot sa imi dau seama de ce ...
Prima zi m-am trezit cu durere mai bine spus înțepături puternice in partea de sus a stomacului .Nu am mai avut această problemă pana acum .Ce aș putea să fac ? Multumesc anticipat .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/cum-sa-scapi-de-durerea-de-stomac-5-solutii-rapide_15697