CREDETI CA...?

Boli intestinale

Postata de varoggg cu 9 ani in urma.

buna ziua!am nevoie urgenta de ajutor,va rogggg!eu si prietenul meu suntem stabiliti de aproximativ un an in anglia,la putin timp sa ajungem aici el avea mari dureri de spate,se simtea foarte obosit!dupa ce am ajuns aici,durerile au inceput sa se accentueze,avea febra ,de abia se ridica din pat,am mers la medic ,,,l au internat de urgenta,atunci am descoperit ca avea apa la plamani,l au tinut internat cateva saptamani,timp in care i au scos o parte din lichid(cu ajutorul drenului),dar durerile nu au disparut ...nici atunci,nici acum(timp de 6 luni)!el se simte foarte rau,are dureri in zona plamanilor,dureri de spate,dureri inghinale...se simte rau!toti cei de aici au spus ca nu are nimic,plamanul este sanatos,radiografiile sunt ok,cum sa procedam,credeti car ar treb sa venim in tara sa fie consultat,suntem disperati,nu stim ce se intampla,nu ne spune nm nimic! VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Cel mai bine ,mergi la un medic sa-ti dea un RMN total(abdomen,pelvis si al coloanei).Daca tot face radiografii pulmonare,aceste sunt foarte daunatoare si provoaca neplaceri.Poate sa faca si un control cardio cu eco .