CRED CA AM Hcred ca am hemoroizi

Boli intestinale

Postata de ana-maria173134297 cu 13 ani in urma.

ppe perioada sarcinii am avut probleme cu constipatia,dupa ce am nascut ies cu scaunul cu tot cu sange si am dureri.va rog raspundeti.va multumesc

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 13 ani

Sângerarea se datorează fie datorită unor hemoroizi, unei fisuri anale sau altor cauze care pot fi identificate doar printr-un consult de specialitate. De aceea recomand consultul unui medic chirurg.

ana-maria173134297

acum 12 ani

multumesc

Dr. Stefan Tuca

acum 13 ani

Probabil sangerarea se datoreaza unei patologii hemoroidare.
Pentru a vedea despre ce este vorba este nevoie de un consult chirurgical pentru care va stau la dispozitie.

Detalii despre programul meu de consultatii gasiti pe stefantuca.ro

Toate cele bune!

dr.Stefan Tuca

ana-maria173134297

acum 12 ani

multumesc