copil

Boli intestinale

Postata de treizecisitrei cu 13 ani in urma.

am un baietel de 2 ani. a facut scaun tare normal, dar de culoare negru verzui. Mentionez ca i dau feer. e vreo problema ?multumesc

Raspunsuri (2)

mihaela vasile

acum 13 ani

nu e absolut nici o problema, scaunul e negru de la fier. Si cand nu o sa-i mai dai fier tot o sa mai aiba cateva scaune negre.

Csara

acum 13 ani

Daca mirosul nu este fetid, scaunul nu este modificat ca si consistenta, copilul nu are febra, varsaturi, lipsa apetitului, etc. scaunul este normal, chiar daca are aceasta culoare.