colon

Boli intestinale

Postata de sah cu 11 ani in urma.

Buna ziua, ma confrunt de ceva timp cu o probleme foarte jenanta, eman in permanenta miros de fecale, practic scap mereu cantitati foarte mici de gaze( nu simt decat mirosul nu si nevoia de a merge la baie). Nu am niciun fel de probleme cu stomacul sau colonul, am incercat tot felul de diete, nimic nu modifica starea acesta, inafara de stres si zahar care agraveaza considerabil problema. De 3 ani merg pe la medici si cu toate tratamentele alopate/homeopate/acupunctura nu am reusit sa remediez situatia. Nu am probleme cu pancreasul/stomacul/colonul am efectuat toate investigatiile necesare fara sa se amelioreze problema.
Orice sfat este binevenit. Nu va pot spune in cuvinte situatiile prin care am trecut si trec in continuare.Atacurile de panica, umilinta si depresiile m-au terminat. va rog din suflet, daca aveti vreo idee lasati mesaj

Raspunsuri (1)

sabrin

acum 11 ani

pentru a combate problema gazelor, poti consuma timp de 10 zile 1-2 linguri de ulei de maslini, dimineata, inainte de dejun cu 30 min. daca nu poti suporta uleiul pur, atunci adauga in lingura cu ulei 2 picaturi de suc de lamie.