COLON IRITABIL

Boli intestinale

Postata de LIVIA1452301 cu 8 ani in urma.

Sunt diagnosticata cu colon iritabil. Tot timpul am scaune diareice moi care ma iau pe nepregatite. Cand sunt plecata tot timpul am emotii sa nu am incidente neplacute. As ptea lua preventiv ceva medicamente pentru asta? Antidiareicele sunt bune? Multumesc !

Raspunsuri (2)

aspen

acum 8 ani

Ai incercat cu probiotice, precum si seminte de chia, in si canepa?

LIVIA1452301

acum 8 ani

Nu, n-am incercat. Semintele de in si canepa nu sunt pentru constipatie?