colon,apendicita?

Boli intestinale

Postata de alina919 cu 12 ani in urma.

Am niste mici intepaturi in partea drepta inferioara cu iradiere spre centrul abdomenului. Mentionez ca nu ma doare cand ridic piciorul sau la efort si in plus am boborisme, diaree, balonare. Am aceste simptome de mai mult de 2 luni, am fost la ecografie abdominala si mi s-a spus ca am o colica biliara. Multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Poate fi vorba de o " angiocolecistita " pentru care puteti lua inainte de mesele principale 2x1/zi comprimate de ANGHIROL

Dr. Stefan Tuca

acum 12 ani

Bună seara...
Vă aştept la un consult chirurgical..

Cu stimă

Dr.Ştefan Tucă

Medic chirurg

WWW.stefantuca.ro