colita de fermentatie?

Boli intestinale Colita alergica

Postata de barnlinu cu 10 ani in urma.

am scaun aerat si are miros a acru,este oare colita?daca da...stiti si un tratament?stima si respect pt ajutor...

Raspunsuri (4)

anca

acum 10 ani

iti recomand tratamentul cu nuca neagra, pelin si cuisoare. Poti sa le administrezi concomitent cu zeolit linchid si seminte de in

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa efectuati un examen coproparazitologic si coprocultura pentru inceput.
In cazul in care aceste modificari perisista, consultati medicul gastroenterolog.

barnlinu

acum 10 ani

coprocultura am facut de trei ori si nu a iesit nimic...multumesc pt raspunsuri.gastroenteorolog nici nu stiu unde pot gasi,sunt di caras severin si habar nu am unde pot gasi.

anca

acum 10 ani

ekilibrium .ro AICI ESTE UN MAHAZIN ON - LINE UNDE GASESTI TOATE PRODUSELE DE TOP DIN ROMANIA