Ce poate fi??

Boli intestinale

Postata de Irisiana cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Nu stiu daca am ales rubrica corecta.
Problema mea este urmatoarea: Am dureri de stomac si mai nou durere in jurul buricul sau chiar durere de buric(nu pot sa-mi dau seama) . Daca mananc putin mai mult ma balonez imediat si uneori ma inteapa in partea stanga jos. Ideea e ca nu am scaune regulate. Sunt zile in care sunt constipata si apare senzatie de eliminare incompleta a scaunului. Sunt si zile in care am diaree. Aceste episoade se tot repeta de ceva vreme. Ma gandeam ca poate fi colon iritabil. Va rog din suflet daca aveti idee ce ar putea fi, scrieti-mi si mie.

Raspunsuri (1)

Mihaela Glinta

acum 10 ani

poate paraziti intestinali? incercati tratamentul cu nuca neagra americana, elimina parazitii, senzatiile de balonare, si regleaza scaunul. Suplimentar poti lua capsule de pelin si capsule de cuisoare