ce poate fi?

Boli intestinale

Postata de timys cu 12 ani in urma.

BUNA ZIUA! DE 3 ZILE MA CONFRUNT CU O PRBLEMA. AM CATE 4-5 SCAUNE PE ZI DAR CU UN MUCUS FOARTE MULT . AMTOT TIMPUL SENZATIA CA TREBUIE SA MERG LA TOALETA. SCAUNELE NU PREZINTA SANGE, AM SI CEVA BANUIESC CE=A R HEMOROID CRESCUT IN AFARA ANUSULUI ARE ACUM MA DOARE, FOLOSESC PROCTO GLIVENOL PT ASTA. AM AVUT ACASA SI M-AM GANDIT CA E BUN . NU STIU CARE AR PUTEA FI CAUZA. MULTUMESC MULT!!! SARBATORI FERICITE!!

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru stabilirea cauzei/cauzelor cât şi a unui diagnostic exact ar fi recomandat consultul unui medic gastroenterolog