Ce as putea avea din cauza acestori arsuri ?

Boli intestinale

Postata de MembruMobileApp1519742788 cu 6 ani in urma.

Buna ziua de cateva saptamani am niste arsuri pe esofag care ajung si in stomac. De fiecare data cand mananc . Ce ar putea fi. De multe ori am si o stare de voma si o mica durere in gat

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian_546