cat trebuie sa iau probiotice

Boli intestinale

Postata de oalungulesei cu 13 ani in urma.

Buna seara am o intrebare ce perioada de timp trebuie sa iau probiotice ac***a probleme cu colonul iritabil dau din diaree mai frecventa in constipatie? Va multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Carmen Ruxandra Posoiu

acum 13 ani

Depinde de probiotice. De regula, este suficienta o cura de 3-4 saptamani.

marina

acum 13 ani

Eu am luat Biotics 3 saptamani si am rezolvat.

codrina

acum 13 ani

Eu tin cure de cate 2-3 saptamani cu Biotics. Si vreau sa spun ca simptomele s-au ameliorat considerabil.