Buna seara ma doare burta fff rau ma dranjez la stomac ap zi de zi ? nu stiu din ce cauza sunt ?

Boli intestinale Colita Boala Crohn Tulburari gastro-intestinale Proctita ulcerativa
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1516164274 cu 4 ani in urma.

nustiu dc ma deanjez la stomac zi de zi diharee sunt si zile de stau 3 zile 4 constipat am un hecoli la stomac am o gastrita sau poate de la medicamentele antidepresive sau cele epileptice am o epilepsie de la varsta de 8 ani

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/ce-afectiuni-poate-ascunde-diareea-persistentai_17518