buna seara, acum 3 saptamani am avut sex neprotejat, si dupa 2 saptamani?

Boli intestinale Durere Boli cu transmitere sexuala Disfunctii sexuale masculine Sex si probleme sexuale
+2
Vezi toate grupurile

Postata de william21 cu 5 ani in urma.

acum 3 saptamani am avut sex neprotejat cu o fata si de atunci ma tot doare testicolul drept, plus de asta simt ca nu mi se m ai scoala p...a, inainte sa fac sex neprotejat mi se scula de fiecare data chiar cand urmaream un film porno, dar acum nu mi se m ai scoala de loc chiar si cand d au la un film porono tot nu mi se scoala plus simt ca nu m ai am putere sa l scol, poate fi din cauza ca am avut sex neprotejat? va rog sa ma ajutati cu un sfat, va multumesc.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101

Utilizator11546186694

acum 5 ani

În urmă cu câteva luni ma-m trezit cu niște pete albe pe scrot care mă şi mănâncă căte o dată şi în timpul actului sexual mi se înmoaie penisul oare care să fie cauza?