Bolile inflamatorii intestinale si sexul

Boli intestinale

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

referitor la cest articol pot spune ca simptomele mele se aseamana, si anume :
- la radiografie radiologul a vazut intestinul mai jos pozitionat decat ar fi normal(aveam dureri abdominale si simteam si vedeam o inflamatie ce aparea si disparea paralel cu coxalul drept)
- duerei ale cervixului in timpul actului sexual,
-nu am suferit nici o interventie chirurgicala
- am 2 nasteri naturale
- nu folosesc cvontraceptive.
Ma puteti ajuta

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

mi se intampla cateodata sa simt o durere in timpul actului sexual chiar deasupra organelor genitale.durere destul de mare ...ce poate fi ?
m-ati putea ajuta cu un sfat?multumesc