boala crohn

Boli intestinale

Postata de ana_talmacel cu 13 ani in urma.

Unde gasesc un un cabinet cu specialisti buni in tratarea BOLII CROHN in iasi ca m-am saturat sa-mi tot ia banii unul si altul si sa nu-mi zica nimeni concret si propt?
Va rog frumos sa ma ajutati ca nu mai stiu unde sa merg sa ma sfatuiasca .

Raspunsuri (1)

tratamentul biologic

acum 13 ani

Prof. dr. Stefan Suteanu la Cantacuzino ori Ruxandra ori Ruxandra Ionescu la Sf. Maria. Cu Remocade, dupa doua saptamani, va retrai bucuria vietii.