blastocystis hominis

Boli intestinale

Postata de Sheila cu 14 ani in urma.

Este un parazit intestinal asemanator cu Giardia lamblia.
Cine stie un tratament pentru un copil de 3 ani?
Ceva naturist daca se poate

Raspunsuri (4)

CAMELIA -constanta

acum 13 ani

TOTI PARAZITII -120 TIPURI DE PARAZITI-SUNT DISTRUSI PRIN UN TRATAMENT MINUNE =NATURAL = AL DR HULDA REGEHR CLARK:
- TINCTURA DE BLACK WALNUT
- WORMWOOD
-CLOVES
INTRATI PE STUDIUL PRODUSELOR-PE INTERNET-SI ACOLOGASITI SI DETALII DE COMANDARE APRODUSEELOR SI SCHEMA DE TRATAMENT.
IN CONSTANTA ESTE UN CABINET DE BIOREZONANTA AL UNEI DR., ALATURAT UNEI FARMACII CU ACESTE PRODUSE ALE FIRMEI RBC .SANATATE !

Dana Matei

acum 13 ani

iti spun un tratament care la baietelul meu a reactionat f bine chiar de la primele zile GRANATUM CH 5 CATE 7 granule dim pe stomacul gol un tub si apoi continui cu GRANATUM CH 7timp de 1-2 luni ,dupa 6 luni repeti.multa sanatate

iulia

acum 13 ani

de unde pot cumpa granatum ch?

Dana Matei

acum 13 ani

de la frmaciile homeopate,eu am dat comanda in vara si abia luna trecuta l-am cumparat,am inteles ca face parte din medicamentele rare daca vrei mai multe detalii iti las adresa mea [email protected]