balonarea

Boli intestinale

Postata de DANIELA165124368 cu 12 ani in urma.

Buna ziua doresc sa va adresez o intrebare legata de balonare de ani de zile sunt balonata si nu se gaseste o cauza am facu numeroase analize si nu mi s a gasit decat chisturi ovariene poate sa fie asta cauza medicul gastroenterolog a spus ca o depaseste cazul unde ar trebui sa ma adresez? va multumesc.

Raspunsuri (1)

Saadet

acum 12 ani

Încearcă sa faci o colonoscopie. Ar putea fi niște polipi pe colon.