BALONARE

Boli intestinale

Postata de barnlinu cu 10 ani in urma.

hristos a inviat! Va rog sa ma ajutati!!!totul a inceput asa,in urma cu un an mia aparut o durere in partea dreapta jos zona apendice,nu era ea mare durerea da ma deranja,am fost la chirurg si a zis ca este apendicita,mam operat dar durerea tot este,acum zic eu ca sa agravat,fiindca sunt balonat dupa ori si ce bag in gura chear si apa,si am scaun cu mucus si bucati tari de fecale la inceputul scaunului care le desparte mucusul.am fost la diferiti doctori toti zic ca imi fac iluzi de la anxietate ,am uitat sa va spun ca am facut un soc axiatic de la asta ca mam consumat mult ca ce este si asa am facut socul.am jena in permanenta acolo in dreapta jos si nu ma mai suport tot bolnav,acum ma gandesc ca am cancer de colon ca am toot citit pe net la simtome si parca toate le am.ajutatima cu un sfat va rog...c sa mai fac nu stiu,si fam.mea e disperata am fost sanatos tun pana acum,am doar 24 ani.ajutatima va rog cu un raspuns.cu stima si respect.

Raspunsuri (5)

Alina Motriuc

acum 10 ani

ai incercat tinctura de nuca neagra, pelin si cuisoare? poate ai paraziti intestinali care produc gaze, balonare.. In plus ajuta si la detoxifierea completa a organismului

barnlinu

acum 10 ani

nu,nu am incercat...multumesc pt. rasp o sa incerc.

Diaana

acum 10 ani

Incercati niste enzime digestive, gem Enzymex sau Acidophillus, fac minuni inca de la prima administrare. ele sunt necesare pentru a ajuta digestia și absorbția celor mai importanți nutrienți.

barnlinu

acum 10 ani

multumesc de raspuns Diaana...

pana marian

acum 9 ani

salut ce ai facut cu problema ta cu balonarea ca si eu oare cum sunt in aceias problema .....te rog raspundemi nu ig mesaju