balonare

Boli intestinale

Postata de Ankara cu 10 ani in urma.

Buna. Am 15 ani si de 2-3 saptamani observ ca ma balonez. Dimineata sunt ok,dar pana seara ma balonez si nu stiu de ce. Dulciuri mananc destul de multe,dar am mai facut si pauze,deci nu cred ca este de la asta,sucuri nu beau,gaze scot. Ce credeti ca poate fi?Multumesc

Raspunsuri (1)

gaby

acum 10 ani

Ai animale de companie in casa? Pofta de dulciuri este zilnica? ai incercat sa faci o cura de detoxifiere si deparazitare? Este posibil sa ai paraziti intestinali. Cu scaunul cum iesi?

aceleasi probleme le-am avut si eu in trecut si m-am tratat cu nuca neagra, pelin si cuisoare!