Balonare si senzarie de plin din orice?

Boli intestinale

Postata de vatamanuionela cu 3 ani in urma.

Buna ziua, am fpst doagnosticata cu Helicobacter Pylori am luat tratament si am inceput sa ma simt mai bn dupa ce am terminat tratamentul mi sa dat Omeprazol l am terminat si pe ala, dupa 2/sapt am vazut ca organismul meu e foarte schimbat, orice beau mananc ma imbalonez foarte tare, m am ingrasat pe perioada asta foarte mult aproape 15 Kg de mancat nu pot manca foarte mult si mananc ca un regim fiert nu prajit pentru ca daca nu mananc asa imi vine sa vomit, nu stiu daca cineva imi poate sugera ceva, mentionez acum pentru ca e inchis totul la dr nu se poate merge.Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/balonarea-cauze-simptome-tratament_16335