atac de panica

Boli intestinale

Postata de MIHAELA36107034 cu 12 ani in urma.

ce sa fac sa scap de atacurile de [panica?.Amurmat un tratament cu sertralina timp de un an si a fost bine.Am intrerupt tratamentul de 3 saptamani si a inceput din nou sa-mi fie frica

Raspunsuri (3)

Psiholog Liliana Puchea

acum 12 ani

Buna ziua
Tratamentul medicamentos actioneaza asupra simptomului
Pentru a merge la cauza si a actiona asupra ei este indicata psihoterapia, astfel ca sansele de reaparitie a simptomului vor scadea covirsitor

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere psihologica
Telefon 0722207760
Adresa cabinet Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
http://cabinetdepsihologiepuchealiliana.blogspot.com

maria

acum 12 ani

iti las eu nr meu de tel si sunama daca vrei sa te ajut,si eu am fost in situatia ta

maria

acum 12 ani

nu am scris corect numarul 0743608394 scz