anus contra naturii

Boli intestinale

Postata de raresoi22 cu 12 ani in urma.

buna ziua,o cunostinta a fost diagnosticata in urma cu un an cu cancer la colon,i-au fost gasiti 6 ganglioni,a efectuat o operatie de extirpare a partii cu probleme si i s-a introdus un aparat mecanic deoarece era foarte aproape de rect ,dupa operatie a avut dureri si sa simtit tot rau iar acum a descoperit ca elimina materia fecala prin aparatul urinar?care ar putea fi cauza si ce anume ar fi putut sa mearga asa de rau incat sa se ajunga aici?astept raspunsul dumneavoastra!

Raspunsuri (1)

rusu d

acum 9 ani

daca elimina materii fecale pe aparatul urinar are fistula recto vaginala