amortire picioare

Boli intestinale

Postata de claudiamihai111 cu 10 ani in urma.

an 45ani ,mi a aparut o umflatura stanga jos,picioarele au inceput sa se umfle si sa imi amorteasc cand vreau sa merg am impresia ca de abia merg,am ameteala ,si o ceata pe ochi,mi a intepenit spatele si ceafa ,urinez des,am senzatie de burta umflata,,inteopaturi maini

Raspunsuri (1)

Dr. Oana Panfir

acum 10 ani

Va trebui sa consultati un medic internist pt efectuarea examenului clinic complet si a investigatiilor necesare.