am o problema

Boli intestinale

Postata de anaanyta cu 9 ani in urma.

Buna ma numesc Ana si as dorii sa stiu si eu ce as putea avea daca de o saptamana am scaune moi greata nu pot sa mananc si stare de rau cand am gaze am fost la medic si mia zis ca am gastrita . precizez ca iau Normix de 3 zile si starea mea este aceeasi

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare: analize de laborator, ecografie abdominala, etc.

anaanyta

acum 9 ani

am fost la medic internist dupa care acesta ma trimis pe sectia de contagioase acolo mi sau facut anaalize la sange scaun si urina toate au iesit bine pana si coprocultura nu mai stiu ce sa fac, mananc la regim doar branza de vaca proaspata si orez cu morcovi si pot sa zic ca sunt un pic mai bine insa cand am gaze sunt terminata ma doare burta pe partea dreapta sub coaste si pe partea stanga la fel sub coaste,doar ca pe partea stanga doare pana un pic mai jos