am crampe

Boli intestinale

Postata de miky20 cu 12 ani in urma.

buna ziu,am o problema si va rog sa ma ajutati
de 15 zile imi intarzie menstra am facut 2 teste si au iesit negativ,ieri am avut dureri de burta si diaree,m-am dus la dr de fam i-am pov si a zis ca sunt insarcinata si ca iasa testu dupa 21 zile(nu cred)mai spre seara au inceput sa zic asa crampele in partea stanga de la ovar in sus dar o durere insuportabila,nu tot timpu ,cand ma apuca trebuie sa stau ghemuita si ma lasa.ce pot sa am.......imi doresc tare mult un bebe.luni merg la un contril dar pana atunci ma tot gandesc la ce e mai rau

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi necesara o examinare clinica pentru a depista cauzele durerilor abdominale/pelvine, eventual investigatii suplimentare ca ecografia abdominala si/sau pelvina (poate fi vorba de o boala inflamatorie pelvina etc)

Andreea

acum 7 ani

Buna numele meu e Andreea daca va rog ma puteti ajuta si pe mn ..am dureri de burta ciclu luna asta nu mia venit am facut 2 teste si nu mia iesit ..imI doresc foarte Mult Un bebe