Ajutor...

Boli intestinale

Postata de xdElly cu 10 ani in urma.

Bună.
Sunt foarte speriată... cam de 4 ore am probleme cu burta. M-a luat dintr-o dată o durere,un discomfort în partea dreaptă jos și credeam că am apendicită :( și acum mă înțeapă și în stânga, și în dreapta,mă lasă și iar revine. Nu cred că am apendicită, nu mi-a amorțit piciorul drept și am poftă de mâncare doar că sunt foarte speriată....Am cam stat în frig astăzi și sper să fie doar o simplă răceală, vă rog să nu spuneți că am apendicită :( .

Raspunsuri (1)

AlinaRadu1

acum 10 ani

Ce alte simptome mai ai?Din ce ai descris tu,pare a fi o raceala la ovare..si nu e "doar o simpla raceala"pentru ca in stare avansata,dai in ANEXITA care poate produce infertilitate...