Ajutor

Boli intestinale

Postata de elena802134436 cu 13 ani in urma.

Am si eu o intrebare si va rog s ama ajutati. Toti din familie avem oxiori. Si nu stim cum sa scapam de ei. Am luat tratament cu zentel dar au reaparut. Multumesc

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 13 ani

Cu medicamente chimice este destul de greu de scapat de aceasta plaga.
Incercati mai degraba remedii naturiste sau mergeti la un medic homeopat cu experienta.

ina

acum 13 ani

Usturoiul este f bun si semintele de dovleac. Nepoata mea a avut liv52, flagil si ceva pentru refacerea florei intesrinale, ea are 3 ani

Carpe Diem

acum 13 ani

Tratamentul cu zentel se reface la 2 saptamani. L-ati refacut? Medicul ce v-a spus?

Cezara

acum 13 ani

In eliminarea oxiurilor pe adulti ii poate ajuta poate ajuta produsul Colonhelp .Produsul este un curatitor intestinal,si cura se face 3 luni .