Afectiuni ale sistemului digestiv

Boli intestinale

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

buna ziua!
Am repetat de curand analizele si val sunt mult mai mari,tgo 231,tgp 148,ggt 192.puteti sa mi spuneti ce am?? in urma cu 4 luni am fost operata laparascopic de litiaza biliara,si dupa acea interventie am numai probleme. va multumesc

Raspunsuri (6)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

daca cineva ma poate ajuta sa-mi spuna dupa cite zile e voie sa scoti copilul de 4 ani.ieri a iesit din spital si joi a fost facuta operata.

antoneta595563

acum 15 ani

eu sunt opereat de colecist de 2 ani si tot naspa ma simt daca vrei putem schimba cateva vorbe despre asta pe mess [ ionut6829]

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am un baietel de 2ani si jumatate care are dimineata un miros foarte urat in gura, care veste cauza

comentarii utilizatori

acum 15 ani

va rog sa-mi spuneti ce sa fac ce medicament si alimentatie sa am fiindca in urma operatie colonului de acum 6luni, colonul imi este f.iritabil si cu multe flatuente (gaze).multumesc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua, am fost operate de ocluzie intestinala acum 2 ani si nu sunt sigura ca sunt bine. cicatricea este urata, dar m-am obisnuit cu ea. Problema mea este ca nu asimilez suficiente nutriente din mancare . Nu pot servi anumite feluri pentru ca ma balonez imediat si trebuie sa merg la toaleta. Mentionez ca merg in medie de 4 ori pe zi( pana acum au fost 6 scaune/zi), scaunele sunt moi-lichide .Stie cineva ce se poate face, pentru ca am obosit sa tot bat la usi si sa mi se spuna ca sunt sanatoasa. Si nu iau in greutate aproape deloc. Va multumesc si va doresc sanatate!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Va rog sa-mi indicati ce se poate manca in achilie gastrica