Tensiunea mică?

Boli inima

Postata de Utilizator11529236219 cu 3 ani in urma.

Descriere:
Bună ziua de câteva zile mă confrunt cu dureri de cap și aseară m-am hotărât să îmi iau tensiunea care a fost 105/54 am luat să mănânc ciocolata și cola care în loc să mi-o urce mi-a scăzut la 97/47 ce mă sfătuiți e cazul sa consult un medic cardiolog sau pot sa o rezolv eu acasă mulțumesc azi este 112/67

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hipertensiunea-arteriala--HTA-/6-remedii-casnice-pentru-hipotensiunea-arteriala_12240