Ma puteti indruma la o clinica/medic pentru intepretarea analizelor?

Boli inima Valve cardiace Prolaps de valva mitrala Stenoza mitrala Insuficienta mitrala Afectiuni si tulburari cardiovasculare Stenoza aortica Insuficienta aortica
+5
Vezi toate grupurile

Postata de RobertM cu 2 ani in urma.

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu o clinica/medic care sa imi interpreteze un EKG si o monitorizare Holter?
Am primit rapoartele dara fara a fi explicate. As avea nevoie doar sa trimit docuementele pentru a fi interpretate.
Multumesc

Raspunsuri (1)

RobertM

acum 2 ani

Am uitat sa specific.

As prefera sa fie online .

Multumesc